KOLIBOVÉ BALANČNÍ TECHNIKA OTVÍRACÍ

Tělo
i duše
v
harmonii
Máte neustálé bolesti a nikdo Vám nemůže pomoci? KOLIBOVÉ BALANČNÍ TECHNIKA OTVÍRACÍ – KBT-O 1® a KBT-O 2® je určena přímo pro Vás. Je mimořádně účinná a využívá mnoho nových, zatím neznámých postupů.

KBT-O 1® se zaměřuje na odblokování páteře, žeber, kostrče, zamrzlého ramene, tenisového lokte, bolesti zápěstí, prstů, nohou… Tato technika je nyní tak propracovaná a účinná, že někteří klienti se zbaví vleklých potíží již po jedné návštěvě. Otevření znamená, že se tělo uvolní, natáhne, povolí v energetických bodech a tím se následně tělu uleví. U této techniky dosáhneme protáhnutí svalových skupin. Svalům se navrátí jejich fyziologická délka, povolí se kloubní rozsah, tělo se vrátí do správného postoje a tím dojde k úlevě těla i mysli.

Kolibové balanční otvírací technika KBT-O 2® se zaměřuje na odblokování a navrácení žeber do původního stavu, tím i navrácení do obratlů, uvolnění meziobratlových ploten a povolení mezižeberního svalstva. Když se nám hrudník zablokuje, ztuhne i mezižeberní svalstvo. Tělo následně dostává málo kyslíku, je unavené, stahují se cévy a ramena se tlačí dopředu. Po aplikaci KBT-O 2® se hrudník otevře a uvolní ramena zpět dozadu, záda se srovnají a dokonce někteří astmatici či alergici zjistí, že jejich dýchací potíže odeznívají. Tato technika je velmi účinná při bolesti ramen – zamrzlé rameno, tenisový loket, bolesti zápěstí a prstů dále při problémech s dýcháním a střevních potížích. Zlepšuje sluch, zrak, paměť. Např. klientům, kteří se léčí na astma, ale nemají ho prokázané, tak po povolení prvních 4 žeber problém odchází. Další žebra ovlivňují bránici, žaludek a tlusté střevo. Jejich srovnáním se zlepší funkce těchto vnitřních orgánů. To má vliv na zácpu, průjem, nadýmání, bolesti břicha, únavu nohou. Srovnání kostrče zlepší funkci pohlavních orgánů.